Illustrasjon: NorSIS/NTB Kommunikasjon 150 000 nordmenn har opplevd ID-tyveri de siste to årene ID-tyveri skjer oftest i forbindelse med netthandel, men ID-tyveri i sosiale medier er noe stadig flere opplever. Det viser en fersk spørreundersøkelse. Publisert 11.03.2022 - 14:17 norsis id-tyveri nyheter netthandel
Hvor mange idioter er det rundt omkring på norske arbeidsplasser, sånn egentlig? Og hvor mange av dem har sett seg selv i speilet for å finne et slags svar?
Bli bevisst på dine egne styrker Vi kjenner gjerne selv godt på hva vi kan, og ikke kan, innen kommunikasjon, men vet vi egentlig hvordan andre opplever oss?
- Sorry, folkens - det hjelper ikke å være KI-klar Dansk professor advarer på det sterkeste mot «KI først».
PROFILEN | Lill Sverresdatter Larsen - Jeg er blitt bedt om å bruke innestemme NSF-lederen om egen rolle, retorikk, håp og mestring – veien videre for menneskene som driver helsetjenestene våre.
INNLEGG «Hva kan vi, som kollegaer og ledere, gjøre for pårørende som tar et enormt ansvar?» Les innlegget til INE WEUM, seniorrådgiver i Akan kompetansesenter
Lagre eller slette - ødelegger vi HR-historien vår? Hva har HR og det gamle biblioteket i Alexandria til felles?
INNLEGG «Vi trenger definitivt en ny type søkerlister» Econas NINA RIIBE reflekterer etter at Statens personaldirektør var unntatt den offentlige søkerlisten da hun søkte jobben.