Enighet i sykehusoppgjøret for LO og YS YS-forbundene Delta og Parat er enige med Spekter i årets lønnsoppgjør. Det er også LO-forbundene Fagforbundet, FO og Creo. Publisert 16.05.2025 - 07:21 creo fagforbundet forhandlinger lønnsoppgjør ys nyheter parat delta
Thor Medical styrker ledelsen Therese Kvehaugen og Mathias Nilsen Reierth går inn i selskapets ledergruppe.
Hvorfor er ikke ledere tankelesere? Skulle du ønske at lederen din så deg til enhver tid og alltid visste hva slags behov du har på jobben?
Opinion: To av tre nordmenn bruker kunstig intelligens LES OGSÅ: Vestre avviser løftebrudd om KI-milliarder til helse
Trenger vi egentlig HR? Nei da. HR-avdelingen som sådan har liten egenverdi. Akkurat slik som det også er med kommunikasjonsavdelingen, innkjøpsavdelingen og mange andre. Det som teller er effekten som kommer ut i andre enden, resultatet av det som blir gjort.
LEDELSE | Nav Nav-direktøren fikk sparken - Man kan godt kalle det å få sparken Derfor måtte han gå av som Nav-sjef
«Fremtidens kolleger er av kjøtt, blod og kode » Les innlegget til MARTINE FRAAS, digitalrådgiver i Salesforce Norge.