Simon Laugsand, administrerende direktør i ABEL. Foto: ABEL/NTB Kommunikasjon Endring av livsstil er løsningen Halvparten av oss vet hva vi selv må gjøre for å komme tilbake på jobb. Publisert 07.05.2026 - 08:10 sykefravær arbeidsmiljø abel health opinion nyheter livsstil
«KI-bruken kan allerede by på juridiske problemer.» KAROLINE SCHEIDE i HR Norge gjør deg oppmerksom på de faktiske forholdene.
Det koker ned til relasjoner Grethe Holtan viser hvordan tillit, kommunikasjon og gjensidighet er nøkkelen til sterke nettverk – og hvorfor tilfeldige møter, nysgjerrighet og ekte interesse for andre kan skape muligheter langt utover det vi først ser.
- Vi har for mange som er redde når de er på vei inn i yrkeslivet Øystein Bonvik (55) har en ny bok full av tankegods og løsninger for den som vil fikse det kommende arbeidslivet.